Doprava od 1 200 Kč ZDARMA (Zásilkovna do 5 kg)

Cif Cream tekutý písek 500 ml

Kód: 2221
38 Kč 31,40 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
6.6.2023

Cif Cream tekutý písek 500 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cif Cream Original je krémový abrazivní čisticí přípravek. Snadno uvolní nečistoty a vyčistí i zdánlivě nevyčistitelné v celém domě včetně moderních povrchů. Aktivní látky přípravku proniknou hluboko do skvrn a dokážou tak odstranit i tu nejzašlejší špínu. Cif Cream Original se hodí nejen k čištění koupelny a kuchyně, ale také na další povrchy, které by Vás jistě ani nenapadly! Pomocí Cif krému můžete obnovit vzhled staršího plastového zahradního nábytku, dětské tříkolky nebo také vyčistit zašlou bílou koženou sportovní obuv.  

Návod k použití: Pomocí navlhčené houbičky naneste na čištěný povrch, lehce setřete a omyjte vodou. Před použitím přípravku si vždy pečlivě přečtěte návod na použití, údaje na obalu a připojené informace o přípravku.  

Nepoužívejte na povrchy, které je možné lehce poškrábat (teflon, povrchy se silným leskem a sklokeramické desky).    

NEBEZPEČÍ

Hořlavá kapalina a páry. Zdraví škodlivý při požití. Dráždí kůži. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné poškození očí. Způsobuje vážné podráždění očí. Vysoce toxický pro vodní organismy. Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí.

  • PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny. Pokračujte ve vyplachování.
  • Při podráždění kůže: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.
  • Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky do kuchyně
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.