Doprava od 1 200 Kč ZDARMA (do 5 kg)

HHC-P 72% 9R AMNESIA

Kód: 5509
Akce
Značka: Cannio
250 Kč –12 %
am
250 Kč –12 % 220 Kč 182 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Amnesia přináší explozi energie a barev. Při náhodném užití pocítíš, jak se ti zrychlí tep a myšlenky se rozproudí v kaleidoskopu kreativních nápadů. HHC-P Amnesia uvolňuje mysl,  člověk zapomene na starosti a ponese se na vlnách blaženosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Víte, že Amnesia užívali staří indiáni pro intenzivní a euforický zážitek?

Hledali něco, co jim rozproudí mysl a nechali se pohltit vlnou euforie. HHC-P je nejnovějším fenoménem v konopném světě. Je násobně účinnější než HHC a otevírá bránu do nepoznaných dimenzí a posouvá hranice vnímání.

Jak HHC-P funguje při náhodném užití*

HHCP Amnesia překračuje hranice

Intenzivní euforie: Amnesia přinášela explozi euforie a štěstí při rituálech

Hluboká relaxace: Napětí a stres z každodenního života náčelníka se rozplynuly v příjemném mravenčení a uvolnění celého těla

Psychoaktivní potenciál: Ti největší guru, se často otevřeli novým dimenzím vnímání a prozkoumali skryté hlubiny své mysli.

Dlouhá výdrž: Bohužel v dávných dobách byly účinky Amnesia kratší. V dnešní době tyhle účinky HHC-P trvají až 8 hodin!

Pokud si v Amsterdamu dáš HHCP Amnesia, budeš se unášet na vlnách citrusové chuti a kořenité vůně

Amnesia je spojením klasické skunkové struktury květů se silnou konopnou chutí a výraznou bylinnou vůní. Genetika Amnesia byla vysledována až k jihoasijským a jamajským kmenům, od té doby byl tento již notoricky známý kmen masivně popularizován zejména v kavárnách v Amsterdamu. Pokud do jedné z kaváren zavítáš, HHCP Amnesia probudí tvé smysly a zanechá na rtech sladkou a pikantní tečku.

Říká se že HHCP má nástup do 8 minut a trvá až 8 hodin

Díky nové technologii přípravy HHC-P výrobci zrychlili účinek na maximum. Už v prvních minutách člověka Amnesia obklopí svými účinky a tenhle efekt pak potrvá dlouhé hodiny.

Dokonalost v každém směru pro náročné sběratele

Rostliny pěstujeme v indoor pěstírně, kde pečlivě sledujeme a řídíme klima, tak abychom z rostlin dostali maximum potenciálu. Zaručujeme konzistentní kvalitu a čerstvost v průběhu celého roku.

Mohlo by tě zajímat ...

HHC-P se stává předmětem intenzivního výzkumu v oblasti medicíny a ukazuje se jako slibná látka pro léčbu řady chronických onemocnění:

Úleva od bolesti: HHC-P disponuje protizánětlivými a analgetickými vlastnostmi, které by mohly přinést úlevu od chronických bolestí, bolestí kloubů a svalů. Představte si, že se indiáni konečně zbavili chronické bolesti, která je trápila dlouhá léta, a opět se mohli radovat z aktivit, které museli kvůli ní omezovat.

Zmírnění úzkosti a deprese: Relaxační a euforické účinky HHC-P mohly dočasně zlepšit náladu a zklidnit mysl u členů kmene trpících úzkostí a depresí. Představte si, že se zbavili tíživých myšlenek a úzkosti a mohli se konečně cítit klidní a šťastní.

Zlepšení spánku: HHC-P by mohl napomoci k hlubšímu a klidnějšímu spánku, čímž by zlepšil kvalitu života indiánů trpících nespavostí. Představte si, že se konečně zbavili problémů se spánkem a mohli se každou noc těšit na hluboký a osvěžující spánek.

Stimulace chuti k jídlu: HHC-P by mohl stimulovat chuť k jídlu, což by mohlo být prospěšné pro indiány s nechutenstvím nebo ztrátou hmotnosti. Představte si, že se jim konečně vrátila chuť k jídlu a nabrali zpět zdravou váhu, která byla v těch dobách kriticky důležitá.

Při náhodném užití se může vyskytovat…

Euforie a relaxace: HHC-P vyvolává euforické a relaxační účinky, které mohou přinést pocit štěstí a uvolnění.

Zvýšení kreativity: HHC-P může u některých lidí stimulovat kreativní myšlení a inspiraci.

Zlepšení vnímání: HHC-P může způsobit změny vnímání, které mohou být pro některé uživatele příjemné.

Doporučujeme HHCP Amnesia bezpečně uchovávat na poličce, mimo dosah ohně.

Obecné srovnání HHC-P a HHC

Ještě čistější – ještě silnější

Vlastnost HHC-P HHC
Síla Silnější Mírnější
Účinky při náhodném užití Euforické, relaxační, kreativní, psychoaktivní Energizující, povzbuzující, kreativní, mírně psychoaktivní
Doba nástupu 8-10 minut* 15-30 minut*
Doba trvání 6-8 hodin 3-5 hodin
Dostupnost Nižší Vyšší
Cena Vyšší Nižší

POZOR: Produkt je prodáván jako sběratelský suvenýr nebo jako reklamní předmět a není určen ke konzumaci. Všechny informace u tohoto produktu jsou založeny na ohlasech zákazníků a nejsou považovány za doporučení ani návod ke konzumaci tohoto produktu.

* při náhodném užití

Koupí tohoto produktu tuto skutečnost stvrzujete.

Zákaz prodeje osobám mladším 18ti let.

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC - P
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.