Doprava od 1 200 Kč ZDARMA (Balíkovna do 5 kg)

Tesori d'Oriente Hammam koncentrovaný parfém na prádlo 250 ml

Kód: 4110
170 Kč 140 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
6.10.2023

Tesori d'Oriente Hammam koncentrovaný parfém na prádlo 250 ml

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Orientálně-dřevitá vůně

Smyslná vůně Pomerančových květů a Arganového oleje vám svými esencemi přenese do světa nejstarších wellness rituálů. Zahalte se do této tajemné a odvážné vůně, která vás dostane svými mistrně zkombinovanými tóny ovoce, květin a dřeva.

Řada kosmetiky Tesori d Oriente má výrazné kořeněné vůně z mnoha koutů země. Parfémy jsou v hliníkových flakonech. Jejich vyjímečná vůně vydrží vonět po dlouhou dobu.

Použití

Při praní v pračce

Nalijte 1 až 2 uzávěry parfému (závisí na intenzitě vůně, které chcete dosáhnout) do zásobníku na aviváž.

Při ručním praní

Přidejte 1 až 2 uzávěry (závisí na intenzitě vůně, které chcete dosáhnout) do každých 5 litrů vody při posledním máchání.

Vhodný pro jakýkoliv prací cyklus, při jakékoliv teplotě i na všechny typy a barvy tkanin. Parfém nelijte přímo na prádlo!

Složení

Vůni orientální kytice oživí tóny Mandarinky a Citronu obklopené sladkou vůní Mandlového květu. Sluneční tóny pomerančového květu se propojují se svěžestí jasmínu Sambac. V ZÁKLADu doznívá Ambra, která jde do hloubky a rozvíjí hřejivé tóny sladké Vanilky a Pižma, které potěší smysly.

 • HLAVA: Mandarinka, citron, květ mandlovníku
 • SRDCE: pomerančový květ, jasmín sambac (jasmín arabský)
 • ZÁKLAD: vanilka, dřevité tóny, Ambra, pižmo
 • 15- < 30% Parfém. 5- < 15% Povrchově aktivní látky neiontové. Alergeny: Citronellal, Coumarin, Eugenol, Benzyl benzoate, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Geraniol, Benzyl Salicylate.

Bezpečnostní upozornění

 • Nebezpečné pro životní prostředí
 • Nebezpečnost pro zdraví
 • Nebezpečné pro životní prostředí
 • Nebezpečí
 • Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.
 • Varování. Pokyny pro bezpečné zacházení
 • Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Uniklý produkt seberte. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

Může způsobit podráždění dýchacích cest. Může způsobit ospalost nebo závratě. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Dráždí kůži. Zdraví škodlivý při požití. Zdraví škodlivý při styku s kůží. Zdraví škodlivý při vdechování. Rozkladem ozonu v horních vrstvách atmosféry poškozuje veřejné zdraví a životní prostředí.

Varování. Pokyny pro bezpečné zacházení

Zamezte vdechování prachu/dýmu/plynu/mlhy/par/aerosolů. Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách. Při vdechnutí: přeneste postiženého na čerstvý vzduch a ponechte jej v klidu v poloze usnadňující dýchání. Při požití: necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. Používejte ochranné rukavice / ochranný oděv / ochranné brýle / obličejový štít. Při styku s kůží: omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při zasažení očí: několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při používání tohoto výrobku nejezte, nepijte ani nekuřte.  Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aviváže
Hmotnost: 0.25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.