Doprava od 1 200 Kč ZDARMA (do 5 kg)

Cillit Bang Universal Sprej odmašťovač v rozprašovači 750 ml

Kód: 2359
60 Kč 50 Kč bez DPH
Skladem (7 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Cillit Bang Universal Sprej odmašťovač v rozprašovači 750 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Stiskněte odvážně spoušť tohoto neobyčejně účinného přípravku a odstraňte během 20 vteřin mastnotu, skvrny od jídla a připáleniny! Síla přípravku Cillit Bang působí na následující: příbory, talíře, sporáky, nádobí, hrnce, kastroly a rendlíky, kuchyňské pracovní pulty, ledničky, předměty z nerez oceli, kachličky, grily, skříně, přístroje, dveře, odsavače pachů a par, kovové žaluzie, popelnice, zahradní nábytek, jízdní kola, automobilové disky, povrchy z mramoru, granitu a z přírodního kamene, sklo (po použití opláchnout).
  • Použití:1. Otočte trysku do pozice „on“.2. Před použitím přípravek vždy otestujte na méně viditelném místě, abyste se přesvědčili o jeho kompatibilitě s povrchem.3. Horké povrchy nechejte před požitím výrobku vychladnout.4. Držte lahev ve svislé / mírně nakloněné poloze ve vzdálenosti 20 cm od čištěného povrchu, stříkejte přípravek přímo na ošetřovanou plochu, nechejte působit a potom utřete hubkou/hadříkem.5. Důkladně spláchněte vodou a potom utřete hadříkem. V případě nádobí, hrnců, kastrolů a jiných neporózních povrchů, které přijdou do přímého styku s potravinami, nastříkejte na skvrnu způsobenou jídlem bez přidání vody a nechejte výrobek nanejvýš 30 minut působit, potom důkladně opláchněte vodou.
  • Nepoužívejte na následující povrchy: halogenové plotny, dřevěné povrchy, horké nebo poškozené povrchy, vinylové povrchy.VAROVÁNÍ. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.Uchovávejte na místě nepřístupném pro malé děti. Uzávěr vždy pevně utáhněte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky do kuchyně
Hmotnost: 1.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.