Doprava od 1 200 Kč ZDARMA (Zásilkovna do 5 kg)

Doprava a platba

Způsoby dopravy

Doprava zdarma - Pokud uskutečníte objednávku nad 1 000 Kč, tak dopravu za vás platíme my. Podmínkou je, že hmotnost objednávky musí být do 5 kg. Pokud se do této hodnoty vejdete, tak se zobrazí dostupná volba Zásilkovna doručení do výdejního místa. Do dopravy zdarma se nezapočítává Dobírka. 

Zásilkovna - doručení do výdejního místa - V případně objednávky do 5 kg je možnost vyzvednout zásilku na výdejním místě Zásilkovny. Cena za dopravu je 69 Kč.

DPD - doručení do výdejního místa - V případně objednávky do 5 kg je možnost vyzvednout zásilku na výdejním místě DPD. Cena za dopravu je 69 Kč.

PPL - doručení na adresuBalíková doručovací služba PPL standardně předává balíky osobně příjemci. Pokud příjemce není zastižen na doručovací adrese, máte množnost se domluvit s dopravcem na dalším pokusu nebo alternativním způsobu doručení. Na hmotnosti objednávky nezáleží. Cena za dopravu je 95 Kč.

DPD - doručení na adresuBalíková doručovací služba DPD standardně předává balíky osobně příjemci. Pokud příjemce není zastižen na doručovací adrese, máte množnost se domluvit s dopravcem na dalším pokusu nebo alternativním způsobu doručení. Na hmotnosti objednávky nezáleží. Cena za dopravu je 109 Kč.

Osobní odběr (Vratimovská 681/80, Ostrava)Objednané zboží si můžete vyzvednout osobně ve výdejním místě MediWork. Obvykle vždy po telefonickém kontaktu na čísle 777 703 423. Platba pouze hotově.

 

Způsoby platby

On-line platba kartou - Okamžitá platba kartou MasterCard / VISA. Platby probíhají přes zabezpečené stránky. Zásilky expedujeme a odesíláme okamžitě.

On-line bankovní převod - Chcete-li zaplatit převodem na účet pomocí přesměrování do internetového bankovnictví. Zásilky odesíláme po ověření platby.

Dobírkou - Platit budete při vyzvednutí zásilky. Zásilky expedujeme a odesíláme okamžitě.

Hotově - Platit hotově můžete při osobním vyzvednutí zboží ve výdejně MediWork.

Fakturou - Tato možnost platby je určená pro velkoobchody. Vystavujeme fakturu se splatností. 

 

Poplatky

Dobírka - výše poplatku je stanovena na 38 Kč pro všechny možnosti dopravy.

 

Uvedené ceny jsou včetně DPH a informace jsou platné výhradně pro Českou republiku.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.