Doprava od 1 200 Kč ZDARMA (do 5 kg)

Doprava a platba

Způsoby dopravy

Doprava zdarma - Pokud uskutečníte objednávku nad 1 200 Kč, tak dopravu za vás platíme my. Podmínkou je, že hmotnost objednávky musí být do 5 kg. Pokud se do této hodnoty vejdete, tak se zobrazí dostupná volba Zásilkovna doručení do výdejního místa. Do dopravy zdarma se nezapočítává Dobírka. 

Česká pošta - Balíkovna - V případně objednávky do 5 kg je možnost vyzvednout zásilku na výdejním místě Balíkovny. Cena za dopravu je 49 Kč.

Zásilkovna - výdejní místo/Z-BOX - V případně objednávky do 5 kg je možnost vyzvednout zásilku na výdejním místě Zásilkovny. Cena za dopravu je 69 Kč.

DPD - doručení do výdejního místa - V případně objednávky do 5 kg je možnost vyzvednout zásilku na výdejním místě DPD. Cena za dopravu je 69 Kč.

Česká pošta - Balík Do rukyBalíková doručovací služba Česká pošta standardně předává balíky osobně příjemci. Pokud příjemce není zastižen na doručovací adrese, máte množnost se domluvit s dopravcem na dalším pokusu nebo alternativním způsobu doručení. Hmotnost je omezena na max. 31,5 kg. Cena za dopravu je 79 Kč.

PPL - doručení na adresuBalíková doručovací služba PPL standardně předává balíky osobně příjemci. Pokud příjemce není zastižen na doručovací adrese, máte množnost se domluvit s dopravcem na dalším pokusu nebo alternativním způsobu doručení. Na hmotnosti objednávky nezáleží. Cena za dopravu do 15 kg je 95 Kč. Od 15 kg následně 167 Kč.

DPD - doručení na adresuBalíková doručovací služba DPD standardně předává balíky osobně příjemci. Pokud příjemce není zastižen na doručovací adrese, máte množnost se domluvit s dopravcem na dalším pokusu nebo alternativním způsobu doručení. Na hmotnosti objednávky nezáleží. Cena za dopravu do 15 kg je 109 Kč. Od 15 kg následně za 167 Kč.

Osobní odběr (U Studia 20, Ostrava - Zábřeh)Objednané zboží si můžete vyzvednout osobně ve výdejním místě MediWork. Obvykle vždy po telefonickém kontaktu na čísle 605 247 281. Platba pouze hotově.

 

Způsoby platby

On-line platba kartou - Okamžitá platba kartou MasterCard / VISA. Platby probíhají přes zabezpečené stránky. Zásilky expedujeme a odesíláme okamžitě.

On-line bankovní převod - Chcete-li zaplatit převodem na účet pomocí přesměrování do internetového bankovnictví. Zásilky odesíláme po ověření platby.

Dobírkou - Platit budete při vyzvednutí zásilky. Zásilky expedujeme a odesíláme okamžitě.

Hotově - Platit hotově můžete při osobním vyzvednutí zboží ve výdejně MediWork.

Fakturou - Tato možnost platby je určená pro velkoobchody. Vystavujeme fakturu se splatností. 

 

Poplatky

Dobírka - výše poplatku je stanovena na 38 Kč pro všechny možnosti dopravy.

 

Uvedené ceny jsou včetně DPH a informace jsou platné výhradně pro Českou republiku.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.