Doprava od 1 200 Kč ZDARMA (do 5 kg)

Coccolino aviváž Silk Lily 72 PD 1,8 l

Kód: 2392
186 Kč –53 %
766d7870cef7e6abdf353555d7b5fbc7
186 Kč –53 % 86 Kč 71 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Avivážní prostředek s koncentrovanou květinovou vůní přináší nezaměnitelný zážitek pro ty, kteří preferují jemné květinové aroma. Coccolino aviváže přinášejí Vašemu prádlu unikátní vůni, ohromující hebkost a svěžest. Díky speciální technologii je vůně uvolňována postupně. Nepouze si užijete dlouhotrvající vůně, ale také přispíváte k zachování kvality látky. Prádlo bude rychleji schnout a snadněji se žehlit. Po každém vyprání získáte krásně jemné a hebké prádlo. 

  • Příjemná květinová vůně
  • Zachovává kvalitu látky
  • Rychlejší schnutí a žehlení prádla

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití

Přidejte do posledního máchání. Dávkování pro 4-5 kg prádla (pokud máte větší množství prádla, zvyšte dávkování): 25 ml pro měkké prádlo, 35 ml pro extra měkké prádlo; pro 6-7 kg prádla 50 ml; pro ruční praní na 10 l vody 18 ml.

Bezpečnostní upozornění

Nebezpečnost pro zdraví

Není určen ke konzumaci

Mimo dosah dětí

Nebezpečnost pro zdraví

Nebezpečí

Může způsobit podráždění dýchacích cest. Může způsobit ospalost nebo závratě. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Dráždí kůži. Zdraví škodlivý při požití. Zdraví škodlivý při styku s kůží. Zdraví škodlivý při vdechování. Rozkladem ozonu v horních vrstvách atmosféry poškozuje veřejné zdraví a životní prostředí.

Varování. Pokyny pro bezpečné zacházení

Zamezte vdechování prachu/dýmu/plynu/mlhy/par/aerosolů. Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách. Při vdechnutí: přeneste postiženého na čerstvý vzduch a ponechte jej v klidu v poloze usnadňující dýchání. Při požití: necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. Používejte ochranné rukavice / ochranný oděv / ochranné brýle / obličejový štít. Při styku s kůží: omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při zasažení očí: několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny, a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Při používání tohoto výrobku nejezte, nepijte ani nekuřte.  Uchovávejte mimo dosah dětí.

Jedná se o kosmetický výrobek. Není určen ke konzumaci. Vždy uchovávejte mimo dosah dětí.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Aviváže
Hmotnost: 2.5 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.