Doprava od 1 200 Kč ZDARMA (do 5 kg)

Dalli ubrousky proti zapírání černého a tmavého prádla 10 ks

Kód: 3079
54 Kč 45 Kč bez DPH
Skladem (27 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Během pracího cyklu se ubrousek postará o zachycení vymyté barvy a špíny, které zůstanou na něm při jakýchkoliv teplotách. Po skončení pracího cyklu jednoduše vyjměte ubrousek z pračky a vyhoďte. Na ubrousku uvidíte odstraněnou barvu a špínu. Při praní nového barevného prádla je doporučeno vypírat jej zvlášť, zejména pokud má tendenci hodně pouštět barvu na začátku. 

  • Šetrné k prádlu
  • Proti zašednutí prádla
  • Navrací původní barvu 

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Návod k použití: Vhoďte ubrousek do zadní části bubnu pračky, vložte prádlo a přidejte běžný prací prostředek, vymytá barva a špína se přichytí na ubrousek a zůstane tam během pracího cyklu při jakýchkoliv teplotách, po skončení pracího cyklu jednoduše ubrousek vyndejte z pračky a vyhoďte, na ubrousku uvidíte barvu a špínu, která na něm ulpěla, nové barevné prádlo vždy vyperte nejprve zvlášť, výsledek výrobku nemůže být zaručen tam, kde může barva zpočátku hodně pouštět, vždy dbejte pokynů k praní na štítcích na oblečení, neplňte pračku příliš, pro silněji zabarvené kusy (např. bavlna) nebo kusy s horší stálostí barev použijte dva ubrousky, uchovávejte mimo dosah dětí.

Dovezeno z Německa.

Návod k použití ubrousků je následující: Vhoďte ubrousek do zadní části bubnu pračky a následně vložte prádlo a přidejte běžný prací prostředek. Výsledek použití ubrousku nemůže být zaručen v případě, že se barva intenzivně uvolňuje na začátku. Vždy dbajte na pokyny k praní uvedené na štítcích oblečení. Nepřeplňujte pračku a pro silně zabarvené kusy nebo kusy s horší stálostí barev můžete použít dokonce dva ubrousky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Drogerie a domácnost
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.