Doprava od 1 200 Kč ZDARMA (Zásilkovna do 5 kg)

Duck Fresh Discs čistič WC Mořská vůně náhradní náplň 2 x 36 ml

Kód: 3235
74 Kč 61,16 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
6.6.2023

Duck Fresh Discs čistič WC Mořská vůně náhradní náplň 2 x 36 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Duck Fresh Discs čistič WC Mořská vůně

Výhodné balení - 2 náhradní náplně do Duck Fresh Discs. Držák není součástí balení. Výdrž až 16 týdnů. Hygienické použití. Čistí s každým spláchnutím. Odstraňuje vodní kámen. Voní až 1440 spláchnutí. Po spláchnutí se aktivuje ve WC míse ochranný štít, který zabraňuje usazování vodního kamene. Uchovávejte obal s bezpečnostními pokyny během celého používání.

Návod k použití: Zaručí čistotu toalety. 1. Zasuňte tlačítko zásobníku do prvního otvoru držáku. Sundejte víčko. 2. Přiložte konec zásobníku k WC míse, kde bude tekoucí voda aktivovat gelový disk. 3. Stlačte tlačítko a posuňte ho, až zaskočí do dalšího otvoru držáku. 4. Odtáhněte zásobník od WC mísy, kde zůstane gelový disk. Uzavřete víčko a spláchněte.

Může přivolat pozornost malých dětí. Výrobek umístěte na nejméně viditelná místa pro děti.

  • Upozornění: Používejte dle návodu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Dávejte pozor na malé děti, když jsou blízko toalety. Uchovávejte mimo dosah domácích zvířat. Po manipulaci s výrobkem si umyjte a osušte ruce. Používejte pouze na WC mísy. Obsahuje coumarin. Může vyvolat alergickou reakci.
  • Minimální doba skladovatelnosti: 2 roky od data výroby uvedeného na obale. Prázdný obal odložte na místo určené obcí k ukládání odpadu.
  • Balení: 2x36 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na WC
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.