Doprava od 1 200 Kč ZDARMA (do 5 kg)

Lomina Těhotenský test (HCG Pregnancy ) 5 ks

Kód: 2092
98 Kč 81 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2024

Rychlý chromatografický imunoanalytický test pro kvantitativní detekci lidského choriového gonadotropinu v moči, který pomáhá při včasné detekci těhotenství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní specifikace

Uvedená cena je za 5 ks (1 balení).

Určený účel použití:
Lomina Pregnancy Enhanced Sensitivity Test je rychlý chromatografický imunoanalytický test pro kvantitativní detekci lidského choriového gonadotropinu v moči, který pomáhá při včasné detekci těhotenství.

Citlivý těhotenský test:
Lidský choriový gonadotropin (hCG) je glykoproteinový hormon produkovaný a vyvíjející se placentou krátce po oplodnění. V normálním těhotenství lze hCG detekovat jak v moči, tak v séru nebo plazmě již 7 až 10 dní po početí. Hladina hCG dále velmi rychle stoupá, často přesahuje 100mIU/ml do prvního vynechání menstruace a vrcholí v rozmezí 100 000-200 000mIU/ml přibližně 10-12 týdnů těhotenství. Výskyt hCG jak v moči, tak v séru nebo plazmě brzy po početí a jeho následný rychlý nárůst koncentrace během časného těhotenského růstu z něj činí vynikající marker pro časnou detekci těhotenství.

Použitelný biologický materiál:
Test je vyvinut a testován ze vzorku lidské moči.

Základní parametry, charakteristika a limity:
Doba provedení testu: 3 min

IVD kategorie: IVD ostatní

Kategorie: Těhotenský test

Senzitivita: 100% (95.0%CI: 47.8%-100%)

100% (95.0%CI: 96.5%-100%)

Přesnost: 100% (95.0%CI: 96.7%-100%)

Princip
Lomina Pregnancy Enhanced Sensitivity Test je rychlý jednostupňový imunoanalytický test s laterálním průtokem pro kvalitativní detekci lidského choriového gonadotropinu (hCG) v moči, který pomáhá při včasné detekci těhotenství. Test využívá kombinaci protilátek včetně monoklonální protilátky proti hCG, která selektivně detekuje zvýšené hladiny hCG. Test se provádí přidáním moči do hydrofilní tyčinky a získáním výsledku z barevných čar.

Interpretace výsledků:

A. Negativní výsledek testu:
V kontrolní oblasti (C) se objeví jeden barevný proužek. V testovací oblasti (T) se neobjeví žádný proužek. Tento výsledek znamená, že pravděpodobně nejste těhotná.

B. Pozitivní výsledek testu:
Objeví se dva výrazné barevné proužky. Jeden proužek by měl být v kontrolní oblasti (C) a druhý v testovací oblasti (T). Jeden proužek může být světlejší než druhý; nemusí se shodovat. Tento výsedek znamená, že jste pravděpodobně těhotná.

C. Neplatný výsledek testu:
Výsledek je neplatný, pokud se v kontrolní oblasti (C) neobjeví žádný barevný proužek, a to i v případě pokud se v testovací oblasti (T) objeví proužřek. Nejpravděpodobnější příčinou selhání kontrolní oblasti je nedostatečný objem vzorku nebo nesprávný postup. Zkontrolujte postup a opakujte test s novým testovacím páskem. Pokud problém přetrvává, okamžitě přestaňte testovací soupravu používat a kontaktujte nás.

HCG-Pro-certifikát

HCG-Pro-návod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.