Doprava od 1 200 Kč ZDARMA (do 5 kg)

Schülke chirox - sáček 50g

Kód: 2083
47 Kč 39 Kč bez DPH
Skladem (9 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Širokospektrální práškový dezinfekční přípravek s mycími složkami na bázi aktivního kyslíku. Určený pro dezinfekci a mytí ploch, předmětů, pomůcek, zařízení, k prostorové dezinfekci a pro dezinfekci textilií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní specifikace
  • Také do pračky
  • Bez pachové stopy
  • Neodbarvuje materiál
  • Výborná účinnost
  • Snadné použití

Oblast použití

chirox® je určený pro:

Manuální dezinfekci ploch, zařízení, předmětů a pomůcek jak pomocí otěru (vytíráním), tak pomocí postřiku (např. vysokotlakým čištěním, postřikovačem). Je vhodný k dezinfekci ploch v místnostech, chodbách, halách, stájích pro zvířata apod. Dezinfekci je možné provádět i za přítomnosti zvířat.
Dezinfekci bílých a stálobarevných textilií při ručním praní nebo v pračce.
Prostorovou dezinfekci pomocí fogování za studena a za tepla. Dezinfekci vzduchu a prostředí lze provádět i za přítomnosti zvířat a lidí.

Přípravek je vhodný pro oblast zemědělství, veterinární praxe, potravinářství a zpracování potravin (HACCP), zdravotnictví, institucí a další oblasti (sauny, solária, fitness, wellness, domácnosti apod.).

chirox® je vhodný na povrchy z nerezové oceli, plastů (PVC, plexisklo), gumy, keramiky, skla, a dále na pochromované a smaltované povrchy. Vhodný na bílé i barevné textilie. Pracovní roztoky jsou nevhodné pro materiály poniklované, hliníkové, lakované a lepené. Při aplikaci na textilie/kůži vyzkoušejte nejprve na skrytém místě

Popis produktu
Baktericidní, virucidní, mykobaktericidní, tuberkulocidní, fungicidní, sporocidní

Informace k použití
Dezinfekční roztok se připraví rozmícháním přípravku chirox® ve vodě o teplotě 20-30 °C. K získání správné koncentrace použijte odměrky. Plochy a předměty je nutno předem mechanicky očistit (omýt). Roztok se aplikuje postřikem nebo otěrem. Textilie a voděodolné předměty lze vložit do roztoku. Prostorová dezinfekce se provádí fogováním. Aplikovaný roztok se nechá působit po stanovenou dobu expozice. Textilie je možné ponořit do roztoku
chiroxu®. chirox® lze také přidat k pracímu prášku pro praní v automatické pračce. Předměty a plochy, které mají přijít do kontaktu s vodou, potravinami nebo krmivy, omyjeme po době expozice pitnou vodou.

Složení
100 g přípravku chirox® obsahuje následující aktivní látky:
50 g Bis(síran)-[bis(peroxosíran)] pentadraselný

Zvláštní upozornění
Určeno pro profesionální trh. Pracovní roztoky jsou nevhodné pro materiály poniklované, hliníkové, lakované a lepené. Při aplikaci na textilie/kůži vyzkoušejte nejprve na skrytém místě. Předměty a plochy, které mají přijít do kontaktu s vodou, potravinami nebo krmivy, omyjeme po době expozice pitnou vodou.

Doba exspirace: 36 měsíců

Informace
Biocidní přípravek

BL-Chirox

PL-Chirox

Doplňkové parametry

Kategorie: Zemědělství
Hmotnost: 0.05 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.