Doprava od 1 200 Kč ZDARMA (do 5 kg)

Sidolux Universal univerzální čistič na všechny povrchy a podlahy Marseillské mýdlo 1 l

Kód: 4900
56 Kč –44 %
6cd572c2533c6deceaceaec1402f90bf mm2000x2000
56 Kč –44 % 31 Kč 26 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

SIDOLUX UNIVERSAL představuje výkonný čisticí prostředek ideální pro všechny omyvatelné povrchy. S jeho inovativním systémem Soda Power efektivně emulguje nečistoty, což usnadňuje jejich odstranění z povrchu. Díky SIDOLUX UNIVERSAL bude úklid snadný a příjemný, a to nejen díky jeho výjimečným vůním, které nádherně provoní očištěné prostory, ale i díky jeho schopnosti efektivně a rychle odstraňovat nečistoty z mytých ploch.

  • Efektivně odstraňuje nečistoty
  • Příjemná vůně
  • Cena/výkon 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Návod k použití:

Sidolux Universal můžete použít ředěný 50ml prostředku na 5l teplé vody nebo koncentrovaný nanesením na houbičku nebo vlhký hadřík. Roztokem nebo koncentrátem umývejte povrch za použití mopu, hadru, houbičky nebo hadříku (v případě použití na nábytek). K odmaštění silně znečištěných ploch se používá produkt v roztoku více koncentrovaný.

  • Složení: < 5% aniontové povrchově aktivní látky, > 5% neiontové povrchově aktivní látky. Vyrobeno v EU. Distributor pro ČR: LAKMA ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o.
  • Varování H319: Způsobuje vážné podráždění očí. P102: Uchovávejte mimo dosah dětí. P264: Po manipulaci důkladně omyjte ruce. P280: Používejte ochranné ochranné brýle/obličejový štít. P305+351+338: PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. P337+313: Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky na podlahy
Hmotnost: 1.4 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.