Doprava od 1 200 Kč ZDARMA (do 5 kg)

Waschkönig Universal prací prášek 6,5 kg, 100 PD

Kód: 2056
479 Kč –38 %
8903d7cc8aaff2fbd3fabc864c362f59
479 Kč –38 % 297 Kč 245 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Obnovuje živost vybledlých oděvů a navrací jim původní syté barvy. Stará se o zachování struktury vláken. Díky využití Anti-flek technologie je zajištěno účinné odstranění skvrn. Produkt disponuje veganským složením a šetrným přístupem k životnímu prostředí. Oceněn certifikací Excellent DermaTest a prošel dermatologickými testy pro zaručení bezpečnosti.

  • Oživuje barvy
  • Pečuje o strukturu prádla
  • Certifikace: Excellent DermaTest 

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • POUŽITÍ:V případě praní v automatické pračce nasypte požadovanou dávku prášku (viz obal výrobku s dávkováním) do hlavního dávkovače pracího prostředku nebo do bubnu pračky. V případě ručního praní nechte prášek rozpustit ve vodě, a poté prádlo důkladně vymáchejte.
  • Obsahuje: Perkarbonát sodný, směs s peroxidem vodíku, Křemičitan sodný, vodný roztok , Benzensulfonová kyselina, 4-C10-13-sek.alkylderiváty
  • Složení: 5 % nebo více, avšak méně než 15 % aniontové povrchově aktivní látky, 5 % nebo více, avšak méně než 15 % neiontové povrchově aktivní látky, 5 % nebo více, avšak méně než 15 % bělicí činidla na bázi kyslíku, křemičitany a enzymy, optické zjasňovače, regulátory pěnivosti, parfém.

Dráždí kůži. Způsobuje vážné poškození očí.

  • Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte lékaře.PŘI POŽITÍ: Necítite-li se dobře volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. Po použití si umyjte ruce.
  • ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ:Důkladně čistý a prázdný obal je možné recyklovat. Vegan - veganské složení šetrné k lidem, zvířatům i přírodě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací prášky
Hmotnost: 7.15 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.